Добро пожаловать, гость! [ Регистрация | Логинrss

Рекомендації від МОН: експерименти з водою

| Интересные новости интернета | 22.12.2018

всеосвіта

Пропонуємо вам 5 цікавих дослідів, які допоможуть дітям в їх пізнанні світу, розкриють їх пошуковий потенціал.

Впровадження програми Нової української школи було очікуваним та необхідним. Сьогодні в жодній сфері не обійшлося без інноваційних тенденцій. Тому, щоб навички, які діти отримують в школах, можна було б застосувати на практиці, необхідно, щоб вони були універсальними. До того ж, важливо піклуватись про те, щоб особистість майбутнього могла розв’язувати проблеми, використовуючи неординарні підходи.

Виховати творчу особистість можна лише якщо заохочувати її потяг до нових знань. Досягнути цього вдасться під час експериментів, адже вони дозволяють дитині самостійно зробити висновки, зрозуміти речі, на які раніше вона не звертала уваги. Тому досліди — обов’язкова умова для розвитку розумної та творчої дитини. Пропонуємо вам перелік рекомендованих МОН експериментів.

Дослід №1

Мета — взнати, які існують стани води, навчитись їх розрізняти.

Матеріали: склянки з водою різної температури, а також чиста та забруднена вода в прозорих банках.

Перш за все роздивіться з дітьми 3 склянки води, що виглядають абсолютно однаковими. Спитайте, чи не здається їм так. Після цього запропонуйте учням відчути воду на дотик, обговоріть враження. Покажіть, що крізь банку з забрудненою рідиною не видно інших предметів.

Дослід №2

Вам знадобиться прозора колба з водою, кришка, сірники та спиртівка. Вони допоможуть побачити, як вода з рідкого стану переходить в газоподібний. Запитайте дітей, чи можливий зворотній процес?

Умови для досвіду — будь-яке приміщення, але слідкуйте за додержанням правил безпеки.

Хід експерименту: Доведіть до кипіння трохи води у колбі, потримайте над нею кришку та запропонуйте дітям розглянути краплі. Коли будете спостерігати за парою, побачите, як кількість води поступово зменшується.

Дослід №3

Мета — показати дітям, як вода нагрівається та випаровується під впливом сонячного проміння.

Дослід краще проводити навесні чи влітку, в сонячний день.

Вранці підготуйте дві миски з водою. Температура в них має бути однаковою. Виставте одну під сонцем, іншу — в затемненому місці. Ввечері знову визначте температуру в обох та обговоріть висновки.

Дослід №4

В ході цього експерименту ви покажете дітям, як вода може переходити з твердого стану у рідкий, і навпаки.

Дослід треба проводити зимою, в холодний день.

Покладіть лід до склянки та занесіть до кімнати. Коли він розтане, знову винесіть на холод. Діти побачать, що сніг та лід — це вода, просто в різних своїх станах. Якщо погода дуже морозна, вода перетвориться на лід, а коли вийде сонце — знову стане рідкою.

Дослід №5

Діти взнають більше інформації про сніг, його властивості.

Матеріали — 2 банки з водою та кришки для них. Має бути холодний зимовий день.

Визначте температуру води, після чого одну банку виставте на вулицю, іншу — присипте снігом. За годину знову заміряйте температуру. Діти побачать, що сніг здатен зберігати тепло.

Навчання в ігровій формі пройде цікаво та допоможе дітям розвинути свої здібності!

97 всего просмотров, 2 сегодня

  

Оставить комментарий

Необходимо авторизироваться, чтоб оставить комментарий.

ГБО Газ Авто Сервис Черкассы Газобаллонное оборудование Госкомзем Грузоперевозки по Киеву Купить семена Купить семена томатов Население Черкасс 2013 Население Черкасс 2014 Население г Черкассы 2013 Население г Черкассы 2014 Население города Черкассы Переоборудование транспортных средств Черкассы бесплатная доска бесплатные объявления быстрый кредит взять кредит взять кредит в черкассах грузоперевозки добавить предприятие добавить фирму доска объявлений дтп в черкассах история Черкасс каталог предприятий черкасс каталог фирм черкасс кредит кредит на карту кредит черкассы криминал Черкасс криминал в Черкассах криминальные новости Черкасс милиция Черкасс новости Черкасс обмен вебмани на приват онлайн заявка на кредит предприятия черкасс раскрутка сайта семена томатов товары купить фермерский бизнес фермер черкассы фирмы черкасс чрезвычайная ситуация